Druga drużyna wciąż niepokonana

Druga drużyna Juvenii Kraków, w drugim meczy, w drugiej lidze odniosła drugie zwycięstwo. Tym razem krakowianie pokonali na wyjeździe Mazovię Mińsk Mazowiecki 36:17 (17:0), ponownie inkasując punkt bonusowy.

Po pokonaniu w pierwszej kolejce Miedziowych Lubin, rezerwy Smoków ponownie grały na wyjeździe. Tym razem przyszło im zmierzyć się z Mazovią Mińsk Mazowiecki. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gości. Również w drugiej połowie krakowianie szybko powiększyli swoje prowadzenie, ale w końcówce gospodarze zdołali trochę nadgonić i "odgryźć się" dwoma przyłożeniami.

Juvenia zdobyła sześć przyłożeń, ale tylko dwa z nich udało się podwyższyć (jedno zostało podyktowane przez sędziego jako karna "siódemka").

Mazovia Mińsk Mazowiecki v Juvenia II Kraków 17:36 (0:17)
Mazovia: Grzegorz Pleskot 5 (P), Radosław Maksymiuk 5 (P), Filip Skup 4 (2pd), Kacper Starak 3 (K).
Juvenia: Kacper Wiśniewski 7 (P, pd), Oliwer Łętowski 7 (P, pd), KP 7, Dominik Słaby 5 (P), Dominik Bryński 5 (P), Jakub Sajdak 5 (P).
Żółta kartka: Juliusz Krawiec (Juvenia).