Sukces młodzieży

Zarówno drużyna juniorów, jak i kadetów Juvenii Kraków zapewniła sobie udział w turnieju finałowym mistrzostw Polski w rugby siedmioosobowym. Pierwsza z wymienionych drużyn, w swoim turnieju półfinałowym zajęła czwarte miejsce, a ich młodsi koledzy w pięknym stylu wygrali swoją rywalizację.

Juniorzy mimo startu w osłabionym składzie na początek 26:17 pokonali Orkan Sochaczew. Potem stoczyli wyrównany bój z Budowlanymi Łódź, ale musieli uznać wyższość tej drużyny, przegrywając 12:24. Zdecydowanie lepsi okazali się Budowlani Lublin, zwycięzcy półfinału, którzy młodą Juvenię odprawili 34:0.

Kadeci w rozgrywkach grupowych ulegli Budowlanym Lublin 5:14, ale za to 45:7 rozgromili BBRC Łódź. W półfinale 14:10 pokonali Orkan Sochaczew, by w finale, po zaciętym starciu pokonać Pogoń Siedlce 19:14. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Marcin Morus z Juvenii.