Kadeci z brązem, młodzicy tuż za podium

Kadeci Juvenii Kraków zdobyli trzecie miejsce w cyklu Grand Prix Rugby 7, a jednocześnie Pucharze Polski w Rugby 7. Wygrali KS Budowlani Łódź, którzy w ogólnej klasyfikacji wyprzedzili również zespół Orkana Sochaczew. Drużyna młodzików, w finałowym Turnieju Dzieci i Młodzieży uplasowała się na 4. pozycji, ocierając się o podium.

W ostatnim turnieju Grand Prix Rugby 7, kadeci Juvenii pokonali Husarię Kalisz 38:7, ale w kolejnych meczach ulegli Orkanowi Sochaczew 5:12 i dość niespodziewanie Skrze Warszawa 12:14. Młode Smoki walczyły więc o piąte miejsce, pewnie pokonując Budowlanych Lublin 40:5. Ten rezultat pozwolił Biało-niebieskim zakończyć sezon na trzecim miejscu i awansować do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która po raz pierwszy w tym roku będzie rozgrywana w olimpijskiej odmianie siedmioosobowej, a nie klasycznej, piętnastoosobowej.

W dniach 17-19.07.2019, w Słubicach zagramy w grupie z Orkanem Sochaczew, Lechią Gdańsk i Husarem Bolesławiec.

Sezon zakończyli również młodzicy, którzy walczyli o upragniony medal, ale tym razem musieli obejść się smakiem. Zajęli 4. miejsce - jedno z najlepszych w tej kategorii w historii Juvenii. Przetarli szlak dla kolejnych zespołów, pokazali ogromną determinację i charakter! A to tylko zwiastuje walkę o najwyższe cele w kolejnych latach, już w starszych kategoriach wiekowych.