Młode Smoki z brązem

W finale mistrzostw Polski juniorów Juvenia Kraków sięgnęła po brązowe medale. W meczu półfinałowym, Młode Smoki po bardzo zaciętym meczu uległy Orkanowi Sochaczew różnicą jednego przyłożenia 36:43. Złote medale wywalczył zespół KS Budowlanych Łódź.

W finałowym turnieju miały wziąć udział cztery najlepsze drużyny Centralnej Ligi Juniorów. Niestety Lechia Gdańsk wycofała się z przyjazdu do Krakowa i tym sposobem KS Budowlani Łódź automatycznie awansowali do finału. Ich przeciwnikiem miał być lepszy z pary Juvenia Kraków - Orkan Sochaczew.

Piątkowe, półfinałowe starcie miało niesamowitą dramaturgię. Krakowianie prowadzili przez większość meczu, ale Orkan wciąż odrabiał straty. Gra toczyła się wet za wet i do ostatnich minut toczył się pod znakiem prawdziwego dreszczowca. W końcówce lepiej nerwy na wodzy utrzymali sochaczewianie zdobywając decydujące przyłożenie i rozstrzygając mecz na swoją korzyść wynikiem 43:36. W rezultacie Juvenia automatycznie uplasowała się na trzecim miejscu. zdobywając brązowe medale.

W finale stoczonym kolejnego dnia, zmęczony ciężkim i wymagającym bojem Orkan nie miał szans z łodzianami. KS Budowlani wygrali 36:0 i zostali mistrzami Polski.