Juniorzy z Pucharem Polski!

Po zdobyciu mistrzostwa Polski w rugby 7, teraz juniorzy Juvenii Kraków sięgnęli po Puchar Polski. Smoki w finale rozgrywek, będących jednocześnie eliminacjami do turnieju o mistrzostwo Polski, pokonały Lechię Gdańsk 40:12 (26:0).

W pierwszej połowie Smoki szybko zaznaczyły swoją wyższość nad rywalem, wychodząc na prowadzenie. W drugiej odsłonie, ze względu na kartki podopieczni Łukasza Kościelniaka aż 10 minut grali bez dwóch zawodników. W tym czasie Lechia wykorzystała przewagę liczebną, jednak krakowianie ani na chwilę nie stracili kontroli nad spotkaniem. Szkoleniowiec mógł wpuścic wszystkich rezerwowych, a jego drużyna mogła cieszyć się z kolejnego, doskonałego zwycięstwa.