Treningi rugby dla dzieci

Sport dzieci i młodzieży rusza ponownie od poniedziałku. Ruszają więc również treningi dla najmłodszych w Juvenii. Kraków. Warto zaplanować aktywność sportową dla dzieci, która jest znacząco ograniczona przez edukację zdalną. Zapraszamy dzieci już od szóstego roku życia na ogólnorozwojowe zajęcia, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów ze świetnym podejściem do małych graczy. Mówiąc krótko - nic tylko "zostać Smokiem"!

Juvenia Kraków to klub z rodzinną atmosferą. Przekonali się o tym z pewnością wszyscy, którzy oglądali mecze rugbistów i rugbistek z trybun stadionu na Błoniach. Rodzinny również dlatego, że rodzice czynnie uczestniczą w życiu klubu, a wszyscy jego członkowie mogą poczuć się tutaj jak w domu. Wielu zawodników zawiera przyjaźnie na całe życie, inni znajdują tu drogę zawodową (niekoniecznie związaną ze sportem), a niektórzy nawet swoje drugie połowy. Najważniejsza jest jednak atmosfera i drużynowa współpraca. Pod czujnym okiem trenerów, mali i więksi zawodnicy oraz zawodniczki uczą się dyscypliny, wzajemnego szacunku, radości z uprawiania sportu, ale poznają satysfakcję, jaką daje sukces po ciężkiej pracy na treningach.

Smoki - bo taki przydomek od lat noszą krakowscy rugbiści - prowadzą ogólnorozwojowe zajęcia z elementami rugby już dla dzieci w wieku 6 i 7 lat. Organizujemy półkolonie, obozy sportowe oraz dwa razy w tygodniu treningi na boisku lub pod balonem.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi trenerami. Od poniedziałku 19 kwietnia, Młode Smoki wrócą na boisko, by odreagować tygodnie spędzone w domu, dać upust emocjom i przede wszystkim cieszyć się wspólnym trenowaniem i grą w gronie rówieśników.

Dzieci do lat 12 trenują w poniedziałki i czwartki o 17:30
Dzieci w wieku 12-14 lat zapraszamy w poniedziałki, wtorki i czwartki o 17:00
Wszystkie zajęcia odbywają się na stadionie przy ulicy Na Błoniach 7.
Zapraszamy!

Kontakty do trenerów:

Mikrusi (U9) - Jakub Syska 731846766
Mini żacy (U11) - Przemysław Filar 602180468
Żacy (U12) - Marta Jarecka-Kościelniak 531255837
Młodzicy (U14) - Łukasz Kościelniak 788381535, Marcin Morus, Mateusz Polakiewicz
Kadeci i Juniorzy (15-18 lat) - Piotr Sadowski 788 523 954